Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 363 treff på ""

viser 1-20 av 363 treff

Lill-Torunn Adriansen

Regnskapsmedarbeider

Tlf:  +47 77 62 91 10

lill-torunn.adriansen@nofima.no

 

Tatiana Ageeva

Ph.D. stipendiat

Tlf:  +47 77 62 92 15

Tatiana.Ageeva@nofima.no

 

Leif Akse

Seniorforsker

Tlf:  +47 77 62 90 32

leif.akse@nofima.no

 

Sissel Albrektsen

Seniorforsker

Tlf:  +47 55 50 12 04

sissel.albrektsen@nofima.no

 

Siril Alm

Ph.D. stipendiat

Tlf:  +47 77 62 91 39

siril.alm@nofima.no

 

Ingunn Almhjell

Renholder

 

Valérie Lengard Almli

Forsker

Tlf:  +47 64970305

valerie.lengard@nofima.no

 

Tove Almquist

IT-konsulent

Tlf:  +47 64970411

Mobil:  +47 905 21 713

tove.almquist@nofima.no

 

Themis Altintzoglou

Forsker

Tlf:  +47 77 62 92 20

themis.altintzoglou@nofima.no

 

Øivind Andersen

Seniorforsker

Tlf:  +47 64 97 03 92

Mobil:  +47 930 60 248

oivind.andersen@nofima.no

 

Otto Andreassen

Forsker

Tlf:  +47 77 62 91 30

Mobil:  +47 959 12 130

otto.andreassen@nofima.no

 

Arne Mikal Arnesen

Konst. direktør, divisjon Akvakultur

Tlf:  +47 77 62 92 26

arne-mikal.arnesen@nofima.no

 

Jan Arne Arnesen

Forsker

Tlf:  +47 77 62 92 18

jan-arne.arnesen@nofima.no

 

Bente Asbjørnsen

Senioringeniør

Tlf:  +47 55 50 12 31

bente.asbjornsen@nofima.no

 

Daniele Asioli

Post doc

Tlf:  +47 64970232

Mobil:  +39 3395377605

daniele.asioli@nofima.no

 

Tone Aspevik

Doktorgradsstipendiat

Tlf:  +47 55 50 12 44

Tone.Aspevik@nofima.no

 

Heidi Ingeborg Asplin

Kvalitets-/HMS-koordinator

Tlf:  +47 64970272

heidi.ingeborg.asplin@nofima.no

 

Baris Ates

Stipendiat

Tlf:  +47 51 84 46 00

baris.ates@nofima.no