Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 8 treff på ""

viser 1-8 av 8 treff

Lena Hagensen

Sekretær

Tlf:  +47 77 62 92 00

lena.hagensen@nofima.no

 

Michael Halvorsen

IT-ansvarlig, Tromsø

Tlf:  +47 77 62 90 72

Mobil:  +47 916 76 450

michael.halvorsen@nofima.no

 

Øyvind Johannes Hansen

Forsker

Tlf:  +47 77 62 92 36

Mobil:  +47 982 02 552

oyvind.j.hansen@nofima.no

 

Karsten Heia

Seniorforsker

Tlf:  +47 77 62 90 94/92 23

karsten.heia@nofima.no

 

Morten Heide

Forsker

Tlf:  +47 77 62 90 97

morten.heide@nofima.no

 

Edgar Henriksen

Seniorforsker

Tlf:  +47 77 62 90 09

edgar.henriksen@nofima.no

 

Øystein Hermansen

Forsker

Tlf:  +47 77 62 91 09

oystein.hermansen@nofima.no

 

Pirjo Honkanen

Forskningssjef, Forbruker og marked

Tlf:  +47 77 62 90 37

pirjo.honkanen@nofima.no