Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 17 treff på ""

viser 1-17 av 17 treff

Panya Sae-Lim

Forsker

Tlf:  +47 64 97 03 90

Mobil:  +47 409 23 123

Panya.Sae-Lim@nofima.no

 

Stefan Sahlstrøm

Seniorforsker

Tlf:  +47 64970106

Mobil:  +47 970 88 975

stefan.sahlstrom@nofima.no

 

Karen Wahlstrøm Sanden

Senioringeniør

Tlf:  +47 64970308

karen.wahlstrom.sanden@nofima.no

 

Bjørn C. Tisjø Schirmer

post doc.

Tlf:  +47 64970324

bjorn.schirmer@nofima.no

 

Gesine Schmidt

post doc.

Tlf:  +47 64970488

gesine.schmidt@nofima.no

 

Volha Shapaval

Forsker

Tlf:  +47 64970327

volha.shapaval@nofima.no

 

Ruben Simonsen

Vikar vaktmester

Mobil:  409 22 188

ruben.simonsen@nofima.no

 

Øyvind Skagestad

IT-sjef

Tlf:  +47 64970257

Mobil:  +47 906 46 674

oyvind.skagestad@nofima.no

 

Josefine Skaret

Laboratorieleder (permisjon 2014)

Tlf:  +47 64970171

Mobil:  +47 954 92 575

josefine.skaret@nofima.no

 

Adrijana Skugor

Post doc.

Tlf:  +47 64 97 04 85

Mobil:  +47 942 49 116

adrijana.skugor@nofima.no

 

Anna Kristina Sonesson

Seniorforsker

Tlf:  +47 64 97 04 03

Mobil:  +47 930 98 047

anna.sonesson@nofima.no

 

Bjørg Mariann Svedjan

Renholder

Tlf:  +47 64970492

bjorg.svedjan@nofima.no

 

Svend A. Svendsen

Senior prosjektleder, emballasje

Tlf:  +47 64970201

Mobil:  +47 452 12 958

svend.svendsen@nofima.no

 

Oddvin Sørheim

Sjefingeniør

Tlf:  +47 64970239

Mobil:  +47 900 15 436

oddvin.sorheim@nofima.no