Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 9 treff på ""

viser 1-9 av 9 treff

Johanne Lillian K. Avset

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 41

Mobil:  +47 404 60 593

johanne.avset@nofima.no

 

Morten Bergheim

Forskningstekniker

Tlf:  +47 71 40 01 42

Mobil:  +47 409 23 127

morten.bergheim@nofima.no

 

Trine Hunnes

Forskningstekniker

Tlf:  +47 71 40 01 45

Mobil:  +47 409 23 129

trine.hunnes@nofima.no

 

Oddvar Karlsen

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 43

Mobil:  +47 413 11 453

oddvar.karlsen@nofima.no

 

Unni Karlsen

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 46

Mobil:  +47 414 60 835

unni.karlsen@nofima.no

 

Sissel Nergaard

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 44

Mobil:  +47 404 60 942

sissel.nergaard@nofima.no

 

Behzad Rahnama

Forskningstekniker

Tlf:  +47 71 40 01 40

Mobil:  +47 409 23 120

behzad.rahnama@nofima.no

 

Jan-Eldar Seljehaug

Forskningstekniker

Mobil:  +47 400 19 458

 

Roger Strand

Forskningstekniker

Tlf:  +47 71 40 01 47

roger.strand@nofima.no