Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 41 treff på ""

viser 1-20 av 41 treff

Ingunn Almhjell

Renholder

 

Gerd Marit Berge

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 14

Mobil:  +47 934 17 481

gerd.berge@nofima.no

 

Per Brunsvik

Stasjonsbestyrer, Sunndalsøra og Averøy

Tlf:  +47 71 40 01 26

Mobil:  +47 415 22 948

per.brunsvik@nofima.no

 

Dag Egil Bundgaard

Avdelingsingeniør

Tlf:  +47 71 40 01 12

Mobil:  +47 934 17 628

dag-egil.bundgaard@nofima.no

 

Grete Bæverfjord

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 16

Mobil:  +47 934 17 742

grete.baverfjord@nofima.no

 

Trond Erlandsen

Forsøkstekniker

Tlf:  +47 71 40 01 36

Mobil:  +47 455 15 756

trond.erlandsen@nofima.no

 

Åsa Maria O. Espmark

Forsker

Tlf:  +47 71 40 01 39

Mobil:  +47 934 17 882

asa.espmark@nofima.no

 

Bård Gannestad

IT-ansvarlig

Tlf:  +47 71 40 01 11

Mobil:  +47 934 17 976

bard.gannestad@nofima.no

 

Kjellrun Hoås Gannestad

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 23

Mobil:  +47 934 18 082

kjellrun.gannestad@nofima.no

 

Barbara Grisdale-Helland

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 04

Mobil:  +47 934 18 629

barb.grisdale@nofima.no

 

Ane Marthe Grødal

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 01

Mobil:  +47 934 45 449

ane.marthe.grodal@nofima.no

 

Bjarne Hatlen

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 06

Mobil:  +47 934 18 863

bjarne.hatlen@nofima.no

 

Ståle Johannes Helland

Professor

Tlf:  +47 71 40 01 31

Mobil:  +47 934 18 897

stale.helland@nofima.no

 

Synnøve Helland

Forsker

Tlf:  +47 71 40 01 33

Mobil:  +47 934 18 912

synnove.helland@nofima.no

 

Gjermund Hjeldnes

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 15

Mobil:  +47 934 18 982

gjermund.hjeldnes@nofima.no

 

Astrid Buran Holan

Forsker

Tlf:  +47 71 40 01 07

Mobil:  +47 916 83 316

astrid.buran.holan@nofima.no

 

Valeria Ivanova

Forsøksleder

Tlf:  +47 71 40 01 38

Mobil:  +47 934 20 059

valeria.ivanova@nofima.no

 

Erik Åge Klingøy

Tekniker

Tlf:  +47 71 40 01 60

Erik Åge Klingøy/Su/Nofima

 

Jelena Kolarevic

Forsker

Tlf:  +47 71 40 01 21

Mobil:  +47 932 88 322

jelena.kolarevic@nofima.no

 

Ingrid Lein

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 17

Mobil:  +47 934 19 441

ingrid.lein@nofima.no