Ansatte

Søketips

Sett tegnet * foran eller etter et ord for å få med alle treff ( *rett gir treff på f.eks. fiskerett, ferdigrett).

Du fikk 17 treff på ""

viser 1-17 av 17 treff

Grete Bæverfjord

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 16

Mobil:  +47 934 17 742

grete.baverfjord@nofima.no

 

Synnøve Helland

Forsker

Tlf:  +47 71 40 01 33

Mobil:  +47 934 18 912

synnove.helland@nofima.no

 

Audny Johansen

Senioringeniør

Tlf:  +47 77 62 90 60/92 12

audny.johansen@nofima.no

 

Lill-Heidi Johansen

Forsker

Tlf:  +47 77 62 92 04

lill-heidi.johansen@nofima.no

 

Sven Martin Jørgensen

Forsker

Tlf:  +47 64 97 03 86

Mobil:  +47 930 62 132

sven.jorgensen@nofima.no

 

Aleksei Krasnov

Seniorforsker

Tlf:  +47 64 97 04 84

Mobil:  +47 930 62 248

aleksei.krasnov@nofima.no

 

Ingrid Lein

Seniorforsker

Tlf:  +47 71 40 01 17

Mobil:  +47 934 19 441

ingrid.lein@nofima.no

 

Heidi Eileen Mikalsen

Seniorrådgiver

Tlf:  +47 77 62 90 75

heidi.mikalsen@nofima.no

 

Per Moen

Senioringeniør

Tlf:  +47 77 62 90 07/90 10

per.moen@nofima.no

 

Gunn Berit Olsson

Forskningssjef, Fiskehelse

Tlf:  +47 77 62 90 71

Mobil:  +47 474 62 565

gunn-berit.olsson@nofima.no

 

Elin Kristianne Sandaker

Forskningstekniker

Tlf:  +47 77 62 92 08/92 12

elin.sandaker@nofima.no

 

Adrijana Skugor

Post doc.

Tlf:  +47 64 97 04 85

Mobil:  +47 930 97 684

adrijana.skugor@nofima.no

 

Kari Steiro

Senioringeniør

Tlf:  +47 77 62 92 32

kari.steiro@nofima.no

 

Harald Takle

Seniorforsker

Tlf:  +47 64 97 04 45

Mobil:  +47 911 19 945

harald.takle@nofima.no

 

Gerrit Timmerhaus

Forsker

Tlf:  +47 64 97 04 49

Mobil:  +47 930 98 231

gerrit.timmerhaus@nofima.no

 

Elisabeth Ytteborg

Forsker

Tlf:  +47 64 97 04 50

Mobil:  +47 930 98 352

elisabeth.ytteborg@nofima.no